Adli Tıp Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu olarak, eğitim kurumları sorumluları ile 29.06.2018 tarihinde “adli tıp uzmanlık eğitimi” ana başlığında bir toplantı gerçekleştirdik.

Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Adli Tıp Anabilim Dalı’na, başta sevgili Birol ve Taner olmak üzere tüm ekibe; ev sahiplikleri için, kahvaltı ve öğle yemeği organizasyonları için, bize konforlu ve huzurlu bir çalışma ortamı sağladıkları için çok teşekkür ederiz.

Toplantı çağrımızı kabul ederek, bulundukları kentlerden maddi, manevi özveride bulunarak toplantı için Ankara’ya gelen ve toplantıya katılan tüm meslektaşlarımıza emekleri için çok teşekkür ederiz.

Çeşitli nedenlerle toplantıya katılamayacaklarını ileten ya da çeşitli nedenlerle toplantıdan haberdar olmadığı için (ki böyle bir durum olmadığını umut ederiz) katılamayan meslektaşlarımıza da bu toplantıların sürdürüleceğini belirtmek isteriz.

Adli tıp uzmanlık alanımız adına çok verimli geçen toplantının geniş özeti ve sonuç raporunu en kısa zamanda sizlerle paylaşacağız.

Saygılarımızla,

Adli Tıp Uzmanları Derneği Yönetim Kurulu